1000 — tyle godzin rocznie Twoje dziecko spędza na swoim ukochanym krzesełku. To ponad 41 dni, niemal 1,5 miesiąca. Warto wykorzystać ten czas, aby zrobić coś dobrego. Tak jak krzesełko Growee Active. Pozwala dziecku cieszyć się zabawą i nauką, dbając o jego zdrowy kręgosłup. Autorskie rozwiązanie Active Grow System stymuluje mięśnie, zapewnia właściwą postawę, a przy tym gwarantuje wygodę.

Gdy Twój maluch jest zajęty tworzeniem kolejnych opowieści, Ty dbasz o jego kręgosłup.

Krzesełko Growee Active powstało w jednym, ale uniwersalnym rozmiarze, dla dzieci od 18 miesiąca życia do 4 lat. Krzesełko rośnie razem z dzieckiem
Wspólnie ze stolikiem edukacyjnym tworzy duet, który Twój maluch pokocha.
Dowiesz się o nim więcej nieco niżej.

Kształtuje właściwą postawę u dziecka

Zdrowe nawyki warto kształtować od najmłodszych lat. Growee Active pomoże Ci zadbać o silny kręgosłup dziecka oraz odpowiednią postawę. Opracowane wraz z ortopedą dziecięcym oraz fizjoterapeutami jest wygodne i skuteczne, a przede wszystkim wspaniale wypełnia swoje zadanie.

Aktywne siedzisko Growee Active

Aktywne siedzisko stworzone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Można je porównać do siedzenia na gumowej piłce. Pod względem wygody testowane przez ekspertów — dzieciaki, które dały mu szóstkę z plusem! Obszyte stylowym i łatwym w utrzymaniu czystości materiałem (dostępne w dwóch kolorach), wyposażone w rozwiązanie AGS.

Active Grow System

Nasze autorskie rozwiązanie. System oparty na mikroruchach, które stymulują mięśnie brzucha, pośladków i pleców, odpowiadające za zdrowy kręgosłup.

Wyposażony w 3 warstwy technologii – specjalne poduszki żelowe, odpowiednie hipoalergiczne pianki, i dedykowaną konstrukcję.

Mówiąc wprost — gdy Twoje dziecko kreśli nowe plany, AGS (Active Grow System) wzmacnia jego postawę. Codziennie dba o solidne podstawy.

Duet idealny

Krzesełko i edukacyjny stolik Growee to zestaw, który łączy coś więcej niż nazwa. Dopasowane do siebie, stworzone z myślą o Twoim dziecku. Gotowe, aby wspólnie zadbać o jego zdrowy kręgosłup, zabawę i mądrą edukację. O krzesełku Growee Active wiesz już sporo, czas, żebyś poznał stolik edukacyjny Growee. Poniżej zobaczysz, że mamy dla Ciebie jeszcze kilka niespodzianek.

Stolik Growee Premium - stworzony dla dzieci

Dzieci wymagają specjalnego podejścia, są energiczne, kreatywne i wymagające. Dlatego zaprojektowaliśmy nasz wyjątkowy stolik – aby sprostał ich codziennym wyzwaniom. Jest praktyczny, wytrzymały, zaskakujący i piękny.

Stolik wraz z krzesełkiem tworzy wspaniały zestaw dla dzieci w wieku 2-6 lat.

Nawet przez 4 lata!

Rośnie z dzieckiem

Dzieci rozwijają się szybko, a rosną jeszcze szybciej, dlatego wyposażyliśmy nogi stolika w nasze autorskie magnetyczne „kopytka”, dzięki którym możesz dostosować wysokość stolika do odpowiedniej pozycji dziecka. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 2 do 6 lat.

Łatwy w czyszczeniu

Blat do zadań specjalnych

Dwustronny blat, który podpowiada i uczy. Ma piękną grafikę z literkami i cyferkami oraz specjalnie wzmocnioną powierzchnię, odporną nawet na drapanie i szorowanie. Bardzo łatwo utrzymasz porządek, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką i jest jak nowy.

Bezpieczny dla dziecka i podłogi

Bezpieczna konstrukcja

Tworząc stolik i krzesło Growee, zadbaliśmy o każdy szczegół – każda krawędź jest zaokrąglona, a nogi zarówno od krzesełka, jak i stolika podklejone są specjalnym filcem. Konstrukcja zestawu jest bardzo stabilna, meble przeszły testy jakości i wytrzymałości, które zakończyły się jednogłośnym sukcesem. To produkt na lata.

Prezenty edukacyjne w środku

Skrytka na skarby

Może ona posłużyć jako miejsce do przechowywania artykułów papierniczych, książek, czy ukochanych zabawek. Dzięki niej, zachowamy ład i porządek, a nasze dziecko pozostanie skupione na kolejnych zadaniach.

Wygodne i bezpieczne

Stabilne krzesełko

Wygodne, stabilne, bezpieczne, drewniane. Krzesełko o obłych zakończeniach i mocnej konstrukcji minimalizuje ryzyko potencjalnych zagrożeń. Natomiast szerokie siedzisko, zapewnia bezdyskusyjną wygodę.

Trwałość na lata

Przede wszystkim drewno

Tylko natura!

Zestaw został starannie wykonany z polskiego drewna. Postawiliśmy na naturalny design dla dzieci, czyli elegancką prostotę i funkcjonalność.

Wyróżnia go solidna konstrukcja i trwałość.