Ponad 90% przedszkolaków używa Moovika codziennie!

Jako rodzic codziennie dbasz o to aby twoje dziecko było pełne radości i dobrze się rozwijało.
Starasz się dać mu coś dobrego, ważnego.

Dlatego stworzyliśmy siedzisko dla dzieci Moovik, czyli zabawę nowej generacji, która zaspakaja codzienną potrzebę ruchu i radości.

Dlaczego jest doskonały dla twojego dziecka?

Po pierwsze, dzięki specjalnym kółkom maluch porusza się bezpiecznie i wygodnie po całym domu. Ta dawka ruchu to czysta radość i zabawa.

Po drugie dzięki unikalnemu, anatomicznemu kształtowi siedziska i motoryce, pufa dla dziecka Moovik w naturalny sposób wzmacnia mięśnie brzucha i pleców dziecka. Dba o jego mocniejszą postawę codziennie.Moovik to mądry ruch na lata!

” Moovik został zaprojektowany z myślą o dzieciach – ich wygodzie, ale też zdrowiu. Unikalny, anatominczy kształt aktywuje mięśnie głębokie tułowia, dzięki czemu maluch utrzymuje prawidłową postawę ciała. Co więcej, zachowane są właściwe krzywizny kręgosłupa i obręczy barkowej. To niezwykle istotne, zwłaszcza dziś, gdy duża część dzieci ma problemy z odpowiednią postawą ciała”.

Jakub Gruszczyński, Fizjoterapeuta
Aktywne wygodne siedzisko
Aktywne wygodne siedzisko
Unikalna anatomiczna konstrukcja oraz specjalna warstwa miękkiej pianki, gwarantują komfortowe siedzenie.
Rączka do trzymania i przenoszenia
Rączka do trzymania i przenoszenia
Praktyczny uchwyt dla bezpiecznej jazdy.
Super kieszonka na skarby
Super kieszonka na skarby
Teraz maluch może zabrać w podróż ulubioną zabawkę. Bo im nas więcej, tym weselej!
Miękki, atestowany materiał
Miękki, atestowany materiał
Wysokiej jakości tkanina, odporna za zabrudzenia i przetarcia.
Bezpieczne kółka
Bezpieczne kółka
Miękkie kółka nie rysują podłogi. Dają swobodę poruszania się.
Miejsce na dodatki
Miejsce na dodatki
Więcej zabawy wkrótce.

wysokość 35 cm
szerokość 30 cm
długość 42 cm

Moovik ma mnóstwo zalet

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są nawet siedziska dla dzieci! Proponujemy klientom wysokiej jakości pufy, które mogą poprawić koordynację oraz prawidłową postawę każdego dziecka. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści mogą wyniknąć z inwestycji w siedziska pufy dla dzieci.

 

Siedzisko pufa dla dzieci – dlaczego warto?

Pufa siedzisko dla dziecka Moovik to mobilne siedzisko do pokoju dziecka, które gwarantują nieograniczoną i bezpieczną zabawę. Pufy sensoryczne dla dzieci są istotnym elementem, a zarazem wyjątkowym pomysłem na wyposażenie pokoju naszych pociech. Siedzisko dla dziecka do zabawy łączy w sobie funkcjonalność i atrakcyjny design. Miękkie siedziska dla dzieci Moovik to doskonałe rozwiązanie dla Twojego dziecka!

Pufy kolorowe dla dzieci Moovik, to zupełnie nowy poziom zabawy. Delikatny materiał i praktyczne kółka umożliwiają łatwe przemieszczenie siedziska na kółkach dla dzieci. Oferujemy produkty, które są zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne.

Siedziska na kółkach dla dziecka – idealne do zabawy i relaksu

Dlaczego pufa na kółkach dla dziecka to naprawdę dobry pomysł? Oprócz atrakcyjnego designu pełnią również funkcję edukacyjną, wspomagając rozwój zmysłów. Co więcej, świeży i energetyzujący design, jaki ma każda pufa na kółkach dla dzieci Moovik, dopełni wystrój pokoju dziecięcego, dodając mu uroku i oryginalności.

Moovik to coś więcej niż tylko mobilne siedzisko dla dziecka. To miejsce do nauki, relaksu i zabawy. Miękkie, kolorowe pufy dla dzieci skomponowane z lakierowanych, odporne na zarysowania kółek, to gwarancja długotrwałości i niezapomnianych chwil spędzonych na zabawie.

Atrakcyjność i korzyści płynące ze służących do zabawy siedzisk Moovik, takie jak rozwój motoryczny, kreatywność i niezależność, czynią je idealnym wyborem dla Twojego dziecka. Zapewnij swoim dzieciom miejsce, gdzie będą mogły swobodnie się wyrażać i rozwijać. Odkryj całą kolekcję i daj swojemu dziecku szansę na nieskrepowaną zabawę!