Więcej kreatywnych i aktywnych dzieci, to misja Growee.

Growee Club to miejsce, gdzie wszystko się zaczyna. Również dla nas. To także nasza opowieść, która jest niezwykle prosta — uwielbiamy pracować dla dzieciaków, chcemy dawać im coś ekstra. Uważamy, że na to zasługują, dlatego w naszej pracy sięgamy po to, co najlepsze, naturalne materiały, oryginalne projekty, nowatorskie rozwiązania. Wiemy czego potrzebują maluchy, też jesteśmy rodzicami.

Aktywność

małe aktywności, wielkie zmiany na przyszłość. Dbamy o zdrowe wzorce na przyszłość, wspierając podstawową potrzebę nie tylko dzieci – ruch. W dzisiejszych czasach, przy dziesiątkach „rozpraszaczy” musimy wspierać dzieci aby chętniej wybierały ruch i zabawy aktywne

Design

„Prostota jest szczytem elegancji”. Z jednej strony zrozumienie dla trendów, z drugiej stylowy minimalizm. Współpracujemy z projektantami, którzy — tak jak my — czują dziecięcego ducha w tym, co robią. Wzornictwo Growee to dla nas opowieść o nietuzinkowym pięknie.

Edukacja

Tworzymy dedykowane materiały edukacyjne, które będą wsparciem w rozwoju Twojego dziecka. Pracujemy z niezależnymi ekspertami oraz przedszkolami, co daje nam unikalną perspektywę. Chcemy uczyć najmłodszych samodzielności i rozbudzać w nich ciekawość świata. To dobra droga, którą pragniemy podążać, warta wysiłku, jaki wkładamy w tworzenie produktów Growee.ee.

W każdy produkt wkładamy mnóstwo pasji