Innowacje, które wzmacniają dzieci i dorosłych.

Projektujemy innowacyjne rozwiązania, które zadbają o wasze zdrowie i lepszą przyszłość. Sięgamy po to co najlepsze: przemyślaną technologię, unikalny design i zawsze wysoką jakość. Dopasujemy się do twojego świata.

Aktywność

małe aktywności, wielkie zmiany na przyszłość. Dbamy o zdrowe wzorce na przyszłość, wspierając podstawową potrzebę nie tylko dzieci – ruch. W dzisiejszych czasach, przy dziesiątkach „rozpraszaczy” musimy wspierać dzieci aby chętniej wybierały ruch i zabawy aktywne

Design

„Prostota jest szczytem elegancji”. Z jednej strony zrozumienie dla trendów, z drugiej stylowy minimalizm. Współpracujemy z projektantami, którzy — tak jak my — czują dziecięcego ducha w tym, co robią. Wzornictwo Growee to dla nas opowieść o nietuzinkowym pięknie.

Edukacja

Tworzymy dedykowane materiały edukacyjne, które będą wsparciem w rozwoju Twojego dziecka. Pracujemy z niezależnymi ekspertami oraz przedszkolami, co daje nam unikalną perspektywę. Chcemy uczyć najmłodszych samodzielności i rozbudzać w nich ciekawość świata. To dobra droga, którą pragniemy podążać, warta wysiłku, jaki wkładamy w tworzenie produktów Growee.ee.

W każdy produkt wkładamy mnóstwo pasji