Krzesło dla dziecka Growee Active KID 2.0

1000 – tyle godzin rocznie Twoje dziecko spędza na swoim ukochanym krzesełku. To niemal 1,5 miesiąca! Warto wykorzystać ten czas wygodnie, wybierając krzesełko drewniane dla dzieci Growee Active. Pozwala dziecku cieszyć się zabawą i nauką, równocześnie dbając o zdrowy kręgosłup. Autorskie rozwiązanie Aktywna Ochrona Kręgosłupa stymuluje mięśnie, zapewnia właściwą postawę, a przy tym gwarantuje wygodę.

Zobacz, dlaczego krzesełko drewniane dla dziecka Growee Active to najlepsza inwestycja.
w zdrowie Twojej pociechy!
Drewniane krzesełko dla dziecka Growee Active powstało w jednym, ale uniwersalnym rozmiarze, dla dzieci
od 2 do 6 lat. Krzesełko rośnie razem z dzieckiem. Wspólnie ze stolikiem edukacyjnym, tworzy duet, który Twój maluch pokocha.Kształtuje właściwą postawę ciała dziecka

Zdrowe nawyki warto kształtować od najmłodszych lat. Growee Active pomoże Ci zadbać o silny kręgosłup dziecka oraz odpowiednią postawę. Opracowane wraz z ortopedą dziecięcym oraz fizjoterapeutami jest wygodne i skuteczne, a przede wszystkim wspaniale wypełnia swoje zadanie.

Aktywne siedzisko Growee Active 2.0

Aktywne siedzisko stworzone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Można je porównać do siedzenia na gumowej piłce. Pod względem wygody testowane przez ekspertów — dzieciaki, które dały mu szóstkę z plusem! Obszyte stylowym i łatwym w utrzymaniu czystości materiałem (dostępnym w dwóch kolorach), wyposażone w rozwiązanie AGS.

System Aktywna Ochrona Kręgosłupa

Nasze autorskie rozwiązanie. System oparty na mikroruchach, które stymulują mięśnie brzucha, pośladków i pleców, odpowiadające za zdrowy kręgosłup. Wyposażony w 3 warstwy technologii – specjalne poduszki żelowe, odpowiednie hipoalergiczne pianki, i dedykowaną konstrukcję.
Mówiąc wprost — gdy Twoje dziecko kreśli nowe plany, AOK (Aktywna Ochrona Kręgosłupa) codziennie wzmacnia jego postawę.

Duet idealny

Krzesełko i edukacyjny stolik Growee to zestaw, który łączy coś więcej niż nazwa. Dopasowane do siebie, stworzone z myślą o Twoim dziecku. Gotowe, aby wspólnie zadbać o jego zdrowy kręgosłup, zabawę i mądrą edukację. O krzesełku Growee Active wiesz już sporo, czas, żebyś poznał stolik edukacyjny Growee. Poniżej zobaczysz, że mamy dla Ciebie jeszcze kilka niespodzianek.

Krzesełka dla dzieci drewniane, które kształtują postawę

Warto pielęgnować zdrowe nawyki już od najmłodszych lat. Growee Active to doskonałe wsparcie w kształtowaniu silnego kręgosłupa i właściwej postawy Twojego dziecka. Stworzone we współpracy z ortopedą dziecięcym oraz fizjoterapeutami, jest nie tylko wygodne i skuteczne, ale przede wszystkim doskonale spełnia swoje zadanie.

 

Drewniane krzesełko dla dzieci Growee Active dostępne jest w jednym, ale uniwersalnym rozmiarze, przeznaczonym dla dzieci od 18. miesiąca życia do 4. roku życia. To mebel, które rośnie razem z dzieckiem, dostosowując się do jego rozwoju. W połączeniu ze stolikiem edukacyjnym tworzy harmonijną parę, która z pewnością przypadnie do gustu Twojemu maluchowi.

 

Drewniane krzesło dla dzieci z aktywnym siedziskiem Growee Active

Aktywne siedzisko Growee Active jest dostosowane dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Można je porównać do siedzenia na gumowej piłce. Pod względem wygody przeszło testy pod nadzorem ekspertów – dzieci, które oceniły je na najwyższą ocenę! Nasze krzesełka dziecięce drewniane są obszyte modnym, łatwym w utrzymaniu czystości materiałem (dostępnym w dwóch kolorach), a także wyposażone w rozwiązanie AGS, o którym przeczytasz niżej.

 

Drewniane krzesło dla dziecka wyposażone w Active Grow System

Nasz autorski system oparty na mikroruchach to innowacyjne podejście, które stymuluje mięśnie brzucha, pośladków i pleców, wspierając zdrowy rozwój kręgosłupa. Został zaprojektowany z myślą o trzech warstwach technologii – specjalnych poduszkach żelowych, odpowiednich hipoalergicznych piankach oraz dedykowanej konstrukcji.

 

W prostych słowach – nasz system AGS (Active Grow System) wzmacnia postawę Twojego dziecka, zapewniając mu solidne fundamenty, gdy codziennie odkrywa nowe horyzonty i tworzy nowe plany.

 

Stolik i krzesełko do siedzenia dla dziecka – duet idealny

Krzesełko i edukacyjny stolik Growee to zestaw, który łączy coś więcej niż nazwa. Dopasowane do siebie, stworzone z myślą o Twoim dziecku, te meble są gotowe, aby wspólnie zadbać o zdrowy kręgosłup, zabawę i mądrą edukację od najmłodszych lat. Zobacz nasz stolik edukacyjny Growee Play, który tworzy doskonały duet z krzesełkiem Growee Active!