Stolik do zabawy dla dziecka Growee Play

Dobrze dobrane stoliki drewniane dla dzieci powinny być dostosowane do wzrostu i wieku dziecka. To znana wszystkim teoria. Jednak jak zastosować ją w praktyce, skoro najmłodsi bardzo szybko rosną? Odpowiedzią na ten problem jest stolik do zabawy dla dziecka Play, który rośnie wraz z nim. Jest to mebelek, który ma dużą szansę stać się ulubionym miejscem Twojej pociechy do radosnej zabawy.

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej o praktycznych dodatkach PLAY System

Rośnie z dzieckiem

Nawet
przez
4 lata

Rośnie z dzieckiem

Stolik drewniany dla dziecka Growee PLAY przeznaczony jest dla dzieci już od 18 miesiąca życia aż do 5 lat! Wszystko to dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu jak bezpieczne kopytka, które w prosty sposób podnoszą wysokość stolika i krzesełka aż o 6 cm! Wspaniała i praktyczna funkcja.

Kliknij w obrazek i poznaj więcej funkcji stolika Growee PLAY

Poznaj stoliczek do zabawy dla dzieci Play

Stolik zabaw dla dzieci Play to bezpieczny mebelek, który będzie towarzyszył malcowi przy jedzeniu śniadania, układaniu klocków, rysowaniu czy pierwszych próbach kreślenia szlaczków. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by nie tylko wspierał zdrową pozycję kręgosłupa, lecz również zapewniał godziny wspaniałej rozrywki. Kolorowy blat pobudza wyobraźnię małych odkrywców, a przy tym pomaga oswajać się z pierwszymi literkami.

Dodatkowo możesz wybrać akcesoria, które jeszcze bardziej umilą czas maluszkowi. Jest to na przykład dodatkowy blat, który zapewnia jeszcze więcej miejsca do zabawy, kieszenie na skarby czy tablica edukacyjna, która pomaga ćwiczyć koncentrację.

Prezenty, które dołączamy do każdego zamówionego stoliczka do zabawy dla dzieci, pomagają dodatkowo rozwijać kreatywność najmłodszych.

Stoliki drewniane dla dzieci Play – zalety

Stolik zabaw dla dzieci Play to przede wszystkim:

  • Bezpieczeństwo – stolik jest stabilny i bez ostrych kantów.
  • Odpowiednia wysokość – dzieci mają łatwy dostęp do stołu i siedzenia, dzięki regulowanym kopytkom.
  • Uniwersalność – stoliczek jest odpowiedni dla dzieci od 18. miesiąca do 5. roku życia.
  • Wysokiej jakości materiał – stoliki dla dzieci z polskiego drewna olchowego są trwałe i bezpieczne.
  • Praktyczność – stolik ma wystarczająco dużo miejsca do jedzenia, rysowania i zabawy.
  • Estetyka – stolik ładnie prezentuje się w pokoju  dziecka i jest łatwy w czyszczeniu.

Stolik zabaw dla dzieci Play i inne mebelki w Growee

Decydując się na zakup w naszym sklepie, wybierasz sprawdzone rozwiązania, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród rodziców. Zarówno stolik dla dzieci do zabawy, jak i wszystkie inne produkty w ofercie Growee, są starannie wyselekcjonowane pod kątem bezpieczeństwa, jakości i estetyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj to, co najlepsze dla Twojego dziecka!